Administrátori vedúci tento Club bez mena.
Administrátori vedúci tento Club bez mena.
Zakladatelka> Jannie MacTavish (janniemactavish)
-ICQ:573778765 / 556880447
-Email: jannieburnside@gmail.com ; deimos.spartan@gmail.com

Kopírovanie je prísne zakázane!

Clubové informácie

Umiestnenie: Team
Patrí: Jannie MacTavish


Informácie o postave

Jméno> Garrett "Jackie" Mercer

Věk> 20

Rodina> Nevlastní matka: Katherine
Otec (mrtvý): Marcus Mercer
Matka (mrtvá): Diane Mercer

Vztahy>
Veronica: S Veronikou významný vztah nemá, ale předse jen zaplatila mu školu a za to je jí dost vděčný. Ale jinak jako kdyby jí vůbec neznal.

Katherine: Ke svojí nevlasní matce má nejlepší vztah jaký za celý svůj život měl. Měl jí skutočně rád, a proto ho tak i ranila její smrt.

Nevlastní bratr Erik: Ke svému nevlastnímu bratovi sa vždy choval dobře, učil ho správnému a slušnému chování. Měl ho rád jako vlasního, poučoval ho a nebyl zvyklí se s ním hádat.

Schopnosti> Vynikajíci atlet (síla a rychlost), ostatní schopnosti jsou neznámé.

O něm> Protivný, je mu mnoho věcí jedno, i když ve vnitř to tak necítí. Nedává své city najevo, je introvert. Z dětství mu zůstalo jen kouření a pití alkoholu. Působí nevychovaně, ale vevnitř je stále dobrým člověkem. Rád hraje na elektrickou kytaru a zpívá. Má hluboký mužský hlas, ale na nízkém tóne má i příjemný. Má zelené oči a většinou klidný pohled, ale nevyrovnaný. Barva vlasů je černá.

Minulost>
Vyrůstal jen s otcem, protože matka byla zavražděna při gengové válce. Jackie vyrůstal v getthe. Jeho otec se o něho nestaral, a tak Jackieho vychovala ulice. Zapletl se ze zlou partou mladých gangstrů. Chodili okrádat místní obchod. V obchodě, kdy se chystal ukradnout něco, ho chytila starší dáma, která byla známá tím, že napravila děti z gettha. Jeho přátelé zdrhli a nechali ho tam. Jack si myslel, že starší dáma Katherine zavolá policii. Chvíli hrála, že na něj policii zavolá, ale poté když Jack litoval, tak ho pustila se slovami, že kdyby měl někdy nějaký problém může se na ni obrátit.
Pár měsíců na to se zlý chlapec s jménem Jack změnil. Vyzkoušel všechno; kouřil, pil akohol, zkusi i drogy. Dokonce se zbraní v ruce způsobil i zranění a kdo ví co všechno se musela v něm zlomit, že najednou pochopil, že takto dál žít nechce. Jeho otec Marcus zemřel, protože ho nepřátelský gangstři poprovili, možná to byl onen důvod. Mladý Jack se najednou ocitl sám v sirotčinci. Tam za ním přišla Katherine a chytila ho za ruce a pověděla: "Jackie, já vím čím sis prošel." A od té doby už Jack nebyl sám. Katherine si ho adoptovala, tak jako jednoho malého kluka před ním. Jack mohl žít šťastně, ale nezapomněl.
Dostal nové jméno a to: Jackie Mercer. Bylo to však jen přezdívka. Jeho menším adoptovaným bratrem se stal Erik, kterého při drivebay zabili gangstři. O pár let na to popravili i Katherinu a Jackie zůstal zase sám. Vrátil se domů a pochoval svoji matku. Z ulice za ním přišla jeho sousedka Veronica, která ho chtěla víc poznat, protože už od dětství se jí vyhýbal. POzději přišla do domu, kde byl Garret sám. Veronica se neozvala a zjistila, že má schopnosti. Vzala ho tedy s sebou do školy pro nadané. Protože Veronica měla také schopnosti. Garrett sice nechtěl jít, ale nakonec šel. Ve škole našel nový smysl života. Těžce se ale dostal na proveň toho, že se naučil ovládat svoje schopnosti a zachraňovat lidi.

Utajený život> Po smrti Katherine Garret zjistil, že má schopnosti. Přišel za ním neznámý člověk, kterýho ho vzal na jinou planetu. Úplně jiný svět odlišující se od toho co zná. Dostal uniformu a vytrénoval svoje schopnosti. Prožil tam 10 roků, a potom se vrátil domů na Zemi, kde byl s Katherine. S překvapením zjistil, že když odešel, život na této plateně se nezměnil, i když byl pryč 10 roků, tak na své rodné planetě uplynul jen jeden den od smrti Katherine.
Zjistil, že tu svoje schopnosti ovládat nemůže, ale dobře si pamatoval, co zažil na té planetě. A také si z ní vzal nějaké věci. To, co tam dělal nikdo neví. Když kvůli svým schopnostem doma něco rozbil, tak si toho všimla Veronica, která tam tajně došla a viděla to. Vzala ho dezorientovaného do školy pro nadané bez toho, že by Jackie něco řekl.

GARRETT

GARRETT

GARRETT

GARRETT

GARRETT

GARRETT

GARRETT

GARRETT

17.09.2011 12:11:32
Jannie MacTavish
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Dakujem hráčom ktorý sa zučastňujú, ľudom ktorý pomáhaju na tvorbe príbehu toho Clubu a návštevnikom.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one