Administrátori vedúci tento Club bez mena.
Administrátori vedúci tento Club bez mena.
Zakladatelka> Jannie MacTavish (janniemactavish)
-ICQ:573778765 / 556880447
-Email: jannieburnside@gmail.com ; deimos.spartan@gmail.com

Kopírovanie je prísne zakázane!

Team, je hra za ludí ktorý sa v známej čkole Comptona vyučili vďaka svojím schopnostam na hrdinov. Teraz ked si vyššie zostavujú Team ktorý ma zachranovať svet pred vižívaním schopnostami na zlé účeli. Budu sa teda musieť vyučť za výborných hrdinov aby túto skúšku zvládli. 

Príbeh

Před pár lety ve celem světe zavládla menší panika. Po světe běhali lidi z nadpřirozenými schopnostemi. Ničili a kradli, lhali lidem a delali zle. Zneužívali sve schopnosti.
No na druhe straně kdiž se štáty rozhodli "mutanty" zahubit objevvila se škola pána Comptona. Steven Compton mnel jistí příbeh. Jeho pradedeček mnel zvláštni schopnosti. A ted, to po něm zdedila jeho dcera. Pán Compton byl vědec právě vyskumaval jednoho kluka ktery se dokazal regenerovat. No Compton každy den videl že to co tomu chudákovi dělají, ho bolí ikdiž se regeneruje. Vedel že ani jeho dcera Rachel nepŕežje ve svete kde tyhle "netvory" neznášaji lidi. Proto Steven Campton udelal školu pro nadaných ktera obsahovala všeliake možne metody aby tyhle lidi nezdivočeli, aby se anučili ovladat svoje schopnosti. Popripáde aby sa začlenili medzi normálne lidi.
A tu v tehle škole vznikla 5 členná skupina ktorá sa rozhodla že bude chránit nevine lidi proti všetkemu zlu a hlavne proti lidem z vinmečními schopnostami. Sami vedeli že sou to lidi co jejich prarodiče nebo nekto z jejich rodiny vzešel z jineho světa a začlenil se mezi lidi. A proto lidi normálni nedokázali bojovat proti schopnostem. Tenhle tým 5 lidí byl přesvedčen že lidi tŕeba chránit. Tým sa dostal do všech správ a boli ozajstnimi superhdiny, byli ve všech komixech a lidi jim dávali jmena: kapitán týmu byl Celzius(Craig Catthling) mnel vyjimečné schopnosti regenerace a dokázal ménit teploty mezi studenou a teplou a taky jine, dále byla Mentalistka (Hillary Lenox) dokazala pracovat svoj myslou spojit se ze svím tymem a myšlenkama mezi nimi komunikovat, nebo taky tam byl Dertel ktery byl elastický, a taky kráska Stronger (Fiona Farttineli) ktera mnela veliku silu,a nakonec tam byl Zesus(Jack Booldwin) ktery dokazal seslat bleskya byl taky velmi rýchli jako bouře.
Celý jejich tým spájal Celzius který nepocházecl ze světa Zemně ale byl prakticky dokonalí. Celý tym vypadal na spadnutie kdiž mneli každý svou rodinu. Celzius si vzal holku ktera byla strašne zlá ale dokázal s ni udelat místo nepřítele přátele. Zrazu holka jmenem Serah byla hodná a ikdiž nastali nezhody v týme protože proti Serah pŕedtím bojovali,Celzius ji stále dokazoval že Serah je v pořádku. Serah mnela taky vijimečne schopnosti a proto se všichni obavali že jestli že se postaví proti nim, muže to dopadnout špatne. Co se pak dálo nikto neví...Celý tým pokračoval dál, svím životem. Na pár mesicu se všichni rozdelili kdiž se znova videli Zesus byl jiní. Při pohledu na syna Celziusa mu nebylo všechno jedno začali hádky že jejich syn stejn zemŕe a že se ho musí zbavit protože jeho rodičia sou obaja Superheroes.
Týmu byl konec kdiž jednoho dne bjovali z Lustiqom, "mutantom" který odvládal mysl. V tu noc kdi prohráli a stáhli sa ..Celzius byl jako vyměnení, zabil Dertela,Stronger, Mentalisktu ...no Jack Booldwin neboli Zesus pŕežil. Uchylil se do školy kde videl smrt Stevena Comptona (jejich učitele). Zesus oslabený zavoalal všechny ze školy na pomoc a zabil Celziusa
za oplatu. Kdiž přišla na odplatu jeho manželka Serah taky zemŕela. O pár let přišel syn Celziusa zabít Jacka no nepodarilo se mu to....říka se, že Jack mnel v sebe takovo zlobu že zabil aj syna Celziusa.
Pár let po om všem, škola na dále pokračovala pod velením Jacka Booldwina...(tady začátek)

Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Dakujem hráčom ktorý sa zučastňujú, ľudom ktorý pomáhaju na tvorbe príbehu toho Clubu a návštevnikom.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one