Administrátori vedúci tento Club bez mena.
Administrátori vedúci tento Club bez mena.
Zakladatelka> Jannie MacTavish (janniemactavish)
-ICQ:573778765 / 556880447
-Email: jannieburnside@gmail.com ; deimos.spartan@gmail.com

Kopírovanie je prísne zakázane!

Clubové Informace

Umístění: Resident Evil
Postava patří: Pomocná postava (Jedině Administrátor sní může pohybovat)

Informace k postavě

Jmeno: Alexia Ashford
Vek: Neznámí
Pohlaví: Žena
Pracuje: Dom Ashfordových
Strana: Ashford family
Info: Její příběh začíná jeím zahanbeným otcem, který téměř nevratně poškodil skvělé jméno rodiny. V touze získat zpět ztacenou čest, začal pracovat na genetických studiích, jejich cílem bylo najít gen, jenž ovlivňuje lidský intelekt. Ten se mu nakonec podařilo nalézt. Vzal DNA Veronicy Ashford vylepšenou tímto genem a zkombinoval ji se svou DNA. Z tohoto spojení se zrodila dvojčata, Alexia a Alfred. Zatímco Alfred byl zrozen náhodou a vykazoval jen lehce nadprůměrný intelekt, Alexie projevila vysoký stupeň geniality. Byla natolik inteligentní, že se odcizovala od svých vrstevníků a nakonec byla izolována od všech kromě bratra. Tato izolace ovšem vedla k růstu jejího egoismu, přesto se ji podařilo absolvovat univerzitu v pouhých deseti letech a stala se nejmladším vedoucím výzkumu v Umbrella Corporation.
V únoru roku 1983, okolo jejích dvanáctých narozenin, kdy žila na antarktické základně Umbrelly, ji řekl bratr o tajné místnosti v tomto zařízení, na jejíž otevření potřebuje její rodiný drahokam, rubín ukrytý v jejím náhrdelníku. Souhlasila a pomohla mu otevřít místnost. Zde oba zjistili skutečnost o jejich původu, za což začali nenávidět svého otce.
V březnu roku 1983 se jim ho podařilo zajmout a použít jako testovací subjekt pro nový kmen t-viru. Experiment proměnil Alexandra v monstrum známé jako Nosferatu.
Z poznámek, získaných běheme postupné proměny otce, zjistila jisté nedostatky ve viru, jenž plánovala použít i na sebe a vytvořit tak ze sebe superbytost. Použitíkm údajů, které získala z testů na otci, zjistila, jak využít plný potenciál svého viru. V prosinci roku 1983 se nechala uložit do kryospánku na 15 let, aby tak mohla plně získat kontrolu na virem.
Patnáct let po té se probudila v těle sdmadvaceti leté ženy a první, co viděla byl její mrtvý bratr. Rozhodla se pomstít jeho smrt za použití svých nově získaných schopností a zničila únikové vozidlo, kterým chtěli uniknout Claire Redfield a Steve Burnside. Uvěznila Steva, jenž byl přímo zodpovědný za smrt jejího bratra, a zopakovala na něm pokus, jenž vedl k mutaci jejího otce. Později se dostala do konfliktu s Albertem Weskerem v replice Arklayského sídla pod antarktickou základnou. Zde se, díky t-Veronica viru, proměnila do nové, "božské", formy. Humanoidní postava s šedou kůží, tmavýma žilama a chitinovým porostem, kryjící její tělo jako nějaký pancíř. Dokázala kontrolovat svou krev, která měla zápalné účinky, což mohla využít při krvácení. Přesto byla poražena Chrisem Redfieldem.
 Později, oslabena první porážkou, zaútočila na Chrise znova spojením s jdnou z nádob na t-Veronica mutanty a vytvořila tak něco, připomínající obří larvu. Opět byla poražena střelbou. Tentokrát byla na případnou porážku připravena, Alexia se proměnila do poslední fáze, monstra připomínající obří vážku, jenž mohla chrlit oheň a absorbovala všechny střely. Chrisovi se ovšem podařilo získat Linear launcher, zbraň, určenou k likvidaci uprchlých B.O.W., která střílela proudy přehřátého plazmatu. Použitím zbraně proti Alexii tak ukončil sny o nadvládě rodiny Ashfordů.
Zajímavosti:

Alexia Ashford

Alexia Ashford

Normal
Alexia Ashford

Alexia Ashford

V modrém
Alexia Ashford

Alexia Ashford

Mutace
Alexia Ashford

Alexia Ashford

Alexia - (Omlouváme se za to, že to není celé)
10.07.2011 21:43:39
lumieree
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Dakujem hráčom ktorý sa zučastňujú, ľudom ktorý pomáhaju na tvorbe príbehu toho Clubu a návštevnikom.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one