Administrátori vedúci tento Club bez mena.
Administrátori vedúci tento Club bez mena.
Zakladatelka> Jannie MacTavish (janniemactavish)
-ICQ:573778765 / 556880447
-Email: jannieburnside@gmail.com ; deimos.spartan@gmail.com

Kopírovanie je prísne zakázane!

Clubové informácie 

Umiestnenie: Resident evil
Patrí: Administratorská postava (Jannie MacTavish)


Informácie o postave

Meno: Albert Wesker

Vek: 49 rokov (pozn.v RE5) 

Pohlavie: Muž

Práca: Umbrella Corporation ; Velitel jednotky S.T.A.R.S. 

Strana: Svoja

Info: Jeho jediná touha je moc. Jeho prohnanost jej dělá nejhorším protivníkem. Jeho inteligence z něj dělá zloducha číslo jedna. Nedostižný Albert Wesker. Jeho život začíná, když se stal jedním z dětí z Projektu W. Byl dítě s nadměrnou inteligencí. Sám se pojmenoval Wesker. V 17 letech se stal výzkumníkem u společnosti Umbrella, kde se také seznámil s Williamem Birkinem. Oba pracovali pod dozorem Jamese Marcuse, který je považoval za nejlepší učně. Později v roce 1978, Wesker a Birkin přesídlili do Arklaynského výzkumného příslušenství, kde vynalezli T-virus. Výzkum T-virů trval 13 let. Výsledkem byl také první Tyrant. V roce 1996 Wesker sloužil u S.T.A.R.S. u Alpha týmu, který měl pátrat po týmu Bravo, se kterými ztratili kontakt. Všechno je ale předem naplánované. Když Alpha tým unikne krvelačným bestiím do neznámé budovy, Wesker se zničehonic vytratí a nechá své svěřence na pospas osudu. Doopravdy je tohle sídlo, ve kterém dříve Wesker pracoval. Podlý Wesker také chce využít Barryho Burtona, pod výhružkou zabití jeho rodiny. Později si Wesker vpustí do svého těla T-virus, a aby toho nebylo málo, Tyrant, který se probudí, jej probodne a usmrtí. Tím se Wesker nadobro stává nadčlověkem a zmutuje. Avšak jeho plány brzy ztroskotají a Alpha tým unikne ze spárů Tyranta. Při destrukci budovy a komnat pod ní si všichni mysleli, že Wesker už problémy dělat nebude….

Zaujímavosti: 

-Albert Wesker vplíva priamo ti nepriamo na každý priebeh každej časti Resident evil

-Všetko čo Wesker niekedy robil v RE, alebo pre niekoho robil bolo len na zabezpečenie svojho najväčšieho planu. Vždy a všade išial iba pre svoje dobro a dobro svojeho plánu. 

-Wesker je sarkastická povaha ktorá nikdy v živote nepoznala lásku a nenávisť je jeho druhé já. Wesker je schopní dôverovať len sebe, nikomu inému. 

-Je vysoko geniálni a používa vysoku logiku, to mu zabezpečuje byt preto nepriatelom pre každého a vyhravat každý boj. Okrem toho ma rýchle reflexi a vie narábat zo zbranami. Vyzná sa vo viroch lebo ich sám vytvoril. To on može za vypustenie T-Viru do sveta a zato že existuju nejaky zombie.


Wesker

Wesker

S.T.A.R.S.(mladší)
Wesker

Wesker

Umbrella
Wesker

Wesker

HCF
Wesker

Wesker

Umbrella Chronicles
Wesker

Wesker

S.T.A.R.S. (starší)
Wesker

Wesker

Midnight
Wesker

Wesker

Normal
10.07.2011 17:01:15
Jannie MacTavish
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Dakujem hráčom ktorý sa zučastňujú, ľudom ktorý pomáhaju na tvorbe príbehu toho Clubu a návštevnikom.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one